چه زمانی محل جراحی من پس از لابیاپلاستی بهبود می یابد؟

استراحت 3 روز بعد از لابیوپلاستی در منزل ضروری است. ادم احتمالا در عرض چند هفته برطرف می شود، بخیه ها در عرض 20 روز خود به خود می ریزند و بعد از یک ماه می توانید به تمام فعالیت های قبلی خود بازگردید.

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی چگونه خواهد بود؟

در مورد مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی حتما باید با پزشک خود م کنید. به طور کلی، پانسمان با کرم یا محلول های آنتی بیوتیک برای یک دوره 7-10 روزه توصیه می شود. علاوه بر این، مهم است که مراقب بهداشت توالت خود باشید و ناحیه تناسلی را از جلو به عقب تمیز کنید. شستن زخم با آب یا صابون ضرری ندارد.

حمام کردن بعد از لابیاپلاستی

3 روز بعد از لابیاپلاستی می توانید دوش ایستاده بگیرید. قبل از 3 روز باید از تماس زیاد آب با ناحیه تناسلی خودداری شود اما شستن بقیه بدن ضرری ندارد.

آیا استفاده از یخ بعد از لابیاپلاستی لازم است؟

استفاده از یخ به مدت 3 روز پس از لابیاپلاستی برای جلوگیری از خونریزی، تسکین درد و رفع ادم ضروری است. استفاده از یخ برای مدت طولانی تر، بهبود زخم را به تاخیر می اندازد.

چه زمانی بخیه ها بعد از لابیاپلاستی می افتند؟

بخیه ها 20 روز پس از عمل لابیاپلاستی که توسط ما انجام می شود، خود به خود می ریزند. نیازی به حذف آنها نیست.

آیا لابیاپلاستی جای زخم بر جای می گذارد؟

هنگامی که با تکنیک مناسب انجام شود، هیچ جای زخمی در محل جراحی باقی نمی‌گذارد. با این حال، سرعت بهبود زخم شما در این زمینه مهم است.

چه زمانی بیمار می تواند بعد از لابیاپلاستی رابطه جنسی داشته باشد؟

رابطه جنسی یک ماه پس از لابیاپلاستی مجاز است.

بعد از لابیاپلاستی چند روز طول می کشد تا ادم برطرف شود؟

به طور متوسط ​​در عرض یک هفته برطرف می شود. این دوره بسته به وسعت عمل لابیاپلاستی می تواند کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

آیا عفونت واژن بعد از لابیاپلاستی کاهش می یابد؟

عفونت واژن ناشی از عوامل زیادی است. رطوبت و سوزش مکرر ناحیه تناسلی به دلیل پهن و چروک شدن لب ها نیز از جمله دلایل عفونت است. عمل لابیاپلاستی به طور کلی عفونت های قارچی واژن و سایر عفونت های واژن را کاهش می دهد. با این حال، واژینیت عود کننده شما ممکن است توسط عوامل مختلفی ایجاد شود.

چند روز بعد از لابیاپلاستی باید پانسمان را عوض کنم؟

به طور کلی تعویض پانسمان برای یک دوره 7 تا 10 روزه مفید است.

آیا بعد از لابیاپلاستی احساس از دست دادن دارم؟

خیر. هنگامی که با تکنیک مناسب انجام شود، بیماران پس از لابیاپلاستی هرگز احساس خود را از دست نمی دهند. در مقابل، لذت و برانگیختگی جنسی ممکن است با نازک شدن کلاهک کلیتورال افزایش یابد. علاوه بر این، ظاهر زیباتر تناسلی باعث افزایش اعتماد به نفس و تمرکز در طول رابطه جنسی می شود.

چه زمانی می توانم بعد از لابیاپلاستی اپیلاسیون با لیزر انجام دهم؟

انجام لیزر اپیلاسیون 3 هفته بعد از عمل ضرری ندارد.

ظاهر بعد از لابیاپلاستی چگونه خواهد بود؟

بسته به نوع عمل و وضعیت بهبود زخم، ظاهر به سرعت تغییر می کند. هنگامی که ظاهر زیبایی شناختی جدید به طور کامل توسعه یافت، به زودی ظاهر قبلی آن را فراموش خواهید کرد.

ن و زایمان و جراحی زیبایی نان

انواع روش ها برای لابیاپلاستی

دوران نقاهت جراحی لابیاپلاستی

مراحل نقاهت لابیاپلاستی به صورت هفته به هفته

آشنایی با لابیاپلاستی

چه زمانی محل جراحی من پس از لابیاپلاستی بهبود می یابد؟

3 تکنیک لابیاپلاستی

لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی

لابیاپلاستی ,عفونت ,زمانی ,انجام ,بهبود ,تناسلی ,رابطه جنسی ,ضرری ندارد ,ناحیه تناسلی ,انجام شود، ,هفته برطرف ,تکنیک مناسب انجام ,لابیاپلاستی چگونه خواهد
مشخصات